Toplu yapı gibi bir veya birden çok bloklu yerlerin yönetimi daha hassaslık gerektiren bir yönetim şeklidir. İdari, teknik, temizlik gibi bir çok faaliyetin bulunduğu bu yerlerde gerekli ve deneyimli personel istihdamı da önemli bir yer almaktadır. ISG risk analizi, Acil eylem planı gibi teferruatlı bir takım konular siteyi ilgilendiren önemli kurallardır. Gerek çalışanların kılık kıyafeti gerekse eğitimi Proyönsis A.Ş tarafından sağlanarak sitenin, daha kaliteli bir görünüme kavuşması bağımsız bölümlerin daha değerli olmasını sağlamaktadır. Proyonsis Aş. siteye özel çalışma planı hazırlayarak çalışanların daha etkin çalışmasını sağlamakla birlikte denetimlerini de yapmaktadır.

Günümüz yaşamın, insanları artık gecekondu yada müstakil evlerden çok katlı binalara ve kalabalık sitelere yönelttiği günümüzde bu yaşam alanlarının yönetilmesi, ihtiyaçlarının giderilmesini, düzeninin ve her türlü güvenliğinin sağlanmasını ; oluşan ihtiyaçlar çerçevesinde bir hizmet alımının gereksinimi kaçınılmaz hale gelmiştir.

Durum böyle iken rahat, huzurlu ve daha konforlu bir yaşam için belirli maliyetlerin altına girerek (diğer riskleri en aza indirerek) bu hizmetleri alabilmektedir.Bu tür yapılarda yaşama kararı alan bireyler her konuda olduğu gibi harcayacakları bedelin karşılığını görmek ve almak istemeleri en tabii haklarıdır.

Toplu yaşam alanlarının yukarıda belirtilen yüksek yaşam standartlarını yerine getirebilmesi, yapı içerisindeki standartlığın sağlanması, oluşan/oluşabilecek sorunlar ile baş edilmesi için sürekli ve sistemli bir şekilde yönetiminin, bakım onarımlarının, düzenlemelerinin, kanuni sorumluluklarının yerine getirilmesinin yollarından birisi de Profesyonel Site Yönetimleri ile sağlanmaktadır.

Bu aşamada yapılacak en mantıklı hareket konusuna hakim , yaptığı işin bilincinde ,güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veren profesyonel bir şirketten hizmet almaktır. PROYÖNSİS A.Ş size lazım olan profesyonel, şeffaf ve güvenilir hizmeti sağlamak adına kurulmuş konusunda uzman kadrosuyla, ihtiyaçlarınızı anlayan çözüm önerileri sunan, alınacak olan hizmetleri en iyi ve en uygun fiyata sağlamayı ilke edinmiş, sağlamış olduğu Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri kendi referansı olan tam manasıyla işini profesyonelce yapan kurumsal bir firmadır.