Şirketimiz Güvenlik hizmet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacını iyi analiz ederek projeye uygun personel ve teçhizat tedarikleri ile maksimum verimlilik anlayışıyla kurulmuştur.
Proyönsis Güvenlik olarak ihtiyaçlar dahilinde Fiziki güvenlik hizmeti ve son teknolojik ürün kullanımları ile profesyonel kadromuz ile güvenlik işleyiş planı sunmaktayız. Yapılan fizibilite çalışmalarına müteakip hizmet için 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun ve mevzuatlara uygun bir şekilde projeye uygun eğitimli personel temin etmekteyiz. Gerekli yasal izinler konusunda firmamız tüm süreçleri yöneterek müşterilerimize gerekli tüm konularda yardımcı olmaktayız.
Müşteri ve personel memnuniyet hassasiyeti ile kanun ve nizamlara uygunluk esasları çerçevesinde hizmet etmek temel prensibimizdir.
Şeffaf bir bakış açısıyla Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda marjinal fayda ilkesi ile kalite standartlarını yükseltmeyi amaçlamaktayız.
Genel olarak hizmetlerimiz;
Site Güvenlikliği
Organizasyon Güvenliği
Spor müsabaka Güvenliği
Fabrika, iş merkezi Güvenliği
Hastane Güvenliği
Avm Güvenliği
Olarak özetleyebiliriz.
Fiziki Güvenlik hizmet talepleriniz için teklif al forumu doldurarak veya 0312 285 75 50 nolu telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.