Firmamız

ProYönSis uluslararası sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Hizmetlerimiz; Site, AVM, Rezidans yönetiminlerinin yanı sıra Güvenlik, Temizlik, Resepsiyon, Peyzaj ve Teknik İş Hizmetleridir.

Vizyon

Toplum değerlerini ön planda tutan, toplu yaşamı kolaylaştıran,yenilikçi ,önder bir şirket olmanın yanı sıra hedeflerinden ve hizmet kalitesinden asla taviz vermeyen hizmet kalitesini zirvede tutan bir şirket olmaktır.

Misyon

Hizmet verilen alanların yönetiminde modern, planlı, dinamik,sistematik bir çalışma anlayışı ile yüksek eğitim, bilgi ve becerileri gelişmiş personeller ile tamamlayarak müşterilerin isteklerini hukuka uygun şeffaf bir anlayışla yürütmektir.

Hizmet alım ihtiyaçlarınızı ararken uygun firma mı araştırıyorsunuz? İhtiyacınız olan Ankara merkezli Proyonsis Yönetim ve Denetim Hizmet Aş şirketidir. Apartman site ve avm tarzı entegre tesis yönetimleri ihtiyacınıza uygun kriterlerde belirleyerek size en uygun yönetim biçimi ile sunuyoruz.

Müşteri ve personel memnuniyeti üst düzeyde tutmaya çalışan firmamız uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet sunmaya hazırdır.

Online entegre muhasebe programı ile aidat , gelir ve giderlerinizi takip eder online bilgilendirme yapılabilir. İş yoğunluğundan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre işletme müdürü veya proje müdürü hizmeti alabilir bu şekilde işinizi kolaylaştırabilirsiniz . Deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak daha sorumsuz bir yönetim yapabiliriz.

Profosyonel yönetim hizmetimizin yanı sıra temizlik hizmeti faaliyetlerimizi de aynı profosyonellik ile yapıyoruz. Ofis, inşaat sonu ,dış cephe temizlik hizmetimizin yanı sıra cilalama ve parlatma hizmetleri de bulunmaktadır.

Personel temizlik hizmetimiz ile ihtiyacınıza göre temizlik, kat görevlisi, teknik, şoför, resepsiyon , çaycı gibi personelleri kendi bünyemizde sizin hizmetinize sunabiliriz. Böylece personellerin size getireceği ek iş yükünden sizleri kurtarabiliriz.

Sitemizden online olarak form doldurup hemen teklif alabilirsiniz veya 0312 285 75 50 nolu telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Diğer bir seçenek de bize yazın kısmına girerek dilek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Firmamız özel hizmetlerinden yararlanmak için Hemen Teklif Alın...

İş Yönetimi

ProYönSis Aş. İş Yönetimini birçok alanda uyguladığı yönetim prensipleri ile gerçekleştirmektedir.

Bu prensipler;
Mali Yönetim,
İdari Yönetim
Saha Yönetimi
Eğitim ve İş Geliştirme Yönetimi olarak sıralayabiliriz.

Mali Yönetim;

Mali olarak aklımıza gelen ilk şey PARA dır.Dolayısı ile mali yönetim aslında PARA YÖNETİMİ olarak da anılmaktadır.Biz sizlerin adına ihtiyaçlarınız için gerekli araştırmalar yaparken en ucuza en kaliteli hizmeti bulmak-almak prensiplerimizdendir.Yönetilebilen ekonomi sitenizin yada apartmanınızın kalitesini yükselttiği gibi mülklerinizin de değerini artırmaktadır.Ekonomik yönetiminin de anahtarı DOĞRU BÜTÇE –DOĞRU HARCAMA ile mümkündür.Yıl sonunda hazırlanan TAHMİNİ BÜTÇE nin doğru yapılması yaşanılacak krizleri ortadan kaldırdığı gibi süregelen hayatın da devamlılığı için şarttır.Usulsüz yapılan harcamalar veya alımlar bütçenin şaşmasına ve mali olarak Bu sebeple MALİ YÖNETİM site-apartman yönetimlerinde çok hassas ve hayati bir durumdur.

İdari Yönetim;

İdari yönetimin açılımı Kat Mülkiyet Kanununu esas alarak sitenizin ya da apartmanınızın Yönetim Planı ışığında tarafsız olarak yönetilmesidir. Yönetimin amacı her mülk sahibinin eşit şartlarda, sağlıklı ve güven içerisinde yaşadığı idari olarak hata kabul etmeyen profesyonel olarak yönetilmesidir. İdari faaliyetlerini yönetirken her alanda profesyonelce hazırlanmış Görev Tanımları ve Çalışma alanları için hazırlanmış Çheck Listeleri ile ihmallerinde önüne geçerek faaliyetlerini yürütmektedir. Bu faaliyetler için ve diğer dosyalama ihtiyaçları için Yönetim ofislerinde DOSYA DESİMAL SİSTEMİ ni kullanarak muhafaza altında tutar.Bu Dosyalama sisteminde yer alan bazı dosya isimlerini sıralamak gerekir ise ;
A. Genel Kurul Dosyası
B. Teklifler Dosyası
C. Bakım Onarım Dosyası
D. Duyurular ve İlanlar Dosyası
E. Personel Özlük Dosyası
F. Taşeron Firma Dosyası vb…. olarak yaklaşık 20-25 adet klasörden oluşmaktadır.

Kullandığı profesyonel yönetim programı ile kat sakinlerin borçlarını alacaklarını takip eder. Borcu gelen kişilere mail, sms ve telefonla gerekli bilgilendirme yapıldığı gibi KMK’nun ve yönetim planı esaslarına göre vadesi geçmiş borçlulara gerekli yaptırımları uygular. Program ile mobil uygulama kişiler tarafından indirilerek borç takiplerini ve site bilançolarını görme şansı da bulunmaktadır. Aynı zamanda site duyuruları da bu program ile kişilere kolayca ulaşması sağlanır.

Saha Yönetimi

Proyönsis A.Ş idari ve mali konular dışında yaşam alanlarında ,Peyzaj,Isıtma sitemleri Odaları,Sığınaklar,Kapalı Açık Otoparklar,Çocuk oyun alanları,İstinat duvarları,Çevre aydınlatmalar,Asansörler,Güvenlik kulübeleri,Personel kılık kıyafetleri,Su depoları,Jeneratörler gibi sahalarımızda bulunan tüm alanları Günlük-Haftalık-Aylık –Yıllık periyodik kontrolleri ve bakımlarını yapar ,yaptırır ve kontrol eder.Bu kontroller yada bakımların yapıldığı Tutanaklar yada bakım formlarını yönetim ofisinde dosyala sisteminde muhafaza altına almaktadır.

Eğitim ve İş Geliştirme Yönetimi;

Personellerimiz iş başvurusu yaptığı andan itibaren özenle itina ile DOĞRU İŞE DOĞRU PERSONEL sloganı ile titizlikle seçilerek şirketimize kazandırılmaktadır.İş alımlarında profesyonel insan kaynakları uzmanlarımız ile personel seçimleri yapılmaktadır.İŞ BAŞI EĞİTİMİ sonrası sahada uygulanacak ORYANTASYON EĞİTİMİ ile işi anlaması ,sahiplenmesi ve başarılı bir şekilde çalışması planlanmaktadır.Eğitimlerimiz bu kadarı ile de bitmemekte; sektörel olarak hazırlanmış ALAN EĞİTİMLERİ gerek sahada gerekse şirket merkezimizde verilmektedir.Bu konuda zaman zaman ilgili üniversitelerin öğretim üyelerinden de destek almaktayız. Günümüz dünyasında hiçbir canlı yerinde saymamaktadır.İlerleyen teknoloji ile birlikte sanayi dallarında olduğu gibi hizmet sektöründe de geliştirici kimyasal ekipman sürekli yenilenmektedir.Proyönsis olarak sektörel gelişmeleri sürekli takip ederek hizmetlerimizi daha üst kalitelere taşıyacak her türlü yeniliği takip etmekteyiz.Bu gelişmeleri sürekli takip ederek YENİLİKÇİ KİMLİĞİMİZ de korumaktayız.

BİZE
YAZIN


Lütfen aşağıdaki iletişim formunun tüm alanlarını doldurun ve bize gönderin. Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.


Kod :